اینترنت داخلی و نابودی کسب وکار های اینترنتی

قطعی اینترنتی

اینترنت داخلی و نابودی کسب وکار های اینترنتی

((با توجه به اینکه اغلب وبسایت های ایرانی توسط سرور های آلمان و سوئد بدلیل سرعت بارگذاری بالا بصورت ابری پشتیبانی  میشوند . تصویب این طرح بنفع ایرانیان نیست و از مسئولین خواستار برسی دقیق این طرح هستیم ))

متن پایین بخش کوچکی  از خبرگذاری تجارت نیوز میباشد . و در صورت درخواست هر یک از ارگانها این متن حذف میشود . فروشگاه میلر خواستار پیشرفت کسب و کار های اینترنتی و توسعه میباشد .

با تصویب این طرح  شاهد بیکاری بسیاری از جوانان و دانشجویان خواهیم بود . چرا که اغلب کسب و کار های اینترنتی بعلت پویا بودن مدیران کم سن و سال دارند . و اغلب کارکنان سایت های اینترنتی را نیروی جوان تشکیل میدهد و مجموعه فروشگاهی بومکا و میلر نیز همینطور است .

با اجرایی این طرح شاهد افت بازدید و کاهش رتبه الکسایی تمامی وب سایت های ایرانی تا یک دهم رتبه اصلی خواهیم بود .و این رقم یعنی نابودی کامل

علاوه بر کسب و کارهای اینترنتی کاربران فضای مجازی نیز، کارزاری ایجاد کردند و در نامه ای به رئیس مجلس شورای اسلامی خواستار دقت و بررسی بیشتر درباره این موضوع شدند.

۵۰ شرکت متکی بر اینترنت نیز بیانیه‌ داده‌اند که طرح مجلس به نفع کسب‌وکارهای ایرانی نیست. همچنین این طرح به مهم‌ترین سرمایه آن‌ها یعنی اعتماد کاربران و امید همکاران‌شان لطمه جدی وارد می‌سازد.

اگر چه برخی از نمایندگان مجلس نیز نسبت به این طرح معترض هستند اما رئیس کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی گفت: از بیرون کشور بیش از ۱۳۰ هزار پست در رابطه با طرح ساماندهی پیام‌رسان‌ها و فضای مجازی که در دستور کار مجلس است گذاشته شده و با آن مخالفت کرده‌اند و شلوغ کردند؛ چراکه نمی‌خواهند این کار انجام شود، اما پای آن ایستاده‌ایم، کار خود را انجام داده‌ایم و قانون آن را آماده کرده‌ایم، به صحن مجلس می‌بریم و اجرایش خواهیم کرد.

 

منبع : تجارت نیوز

MilrM
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.